O nas

Witamy

Produkty PsieKocie Łakocie to domowej roboty, naturalne karmy i przekąski dla psów i kotów. Firma powstała dla – i z udziałem – mojego Naczelnego Testera, adoptowanej mix-bokserki, Nitki oraz czterech przygarnietych kocich Testerów-Asystentów – Harnasia, Zosi, Dworki i Wiesi.

Przygoda z karmą domowej roboty rozpoczęła się z konieczności (większość moich kudłatych pupili miała lub ma problemy ze zdrowiem) i przyjemności, a także – przede wszystkim – aby w końcu móc kontrolować co tak naprawdę jedzą moje zwierzaki. Wszystkie składniki naszych wyrobów to produkty nadające się do spożycia przez człowieka, których na co dzień używamy do przygotowania naszych własnych posiłków, kupowane w sklepach spożywczych, od prywatnych dostawców i na targach.

Robimy co w naszej mocy, żeby produkty oferowane przez PsieKocie Łakocie były wolne od konserwantów (co w dzisiejszych czasach bywa trudne; osobiście nie wierzę, że istnieją produkty w 100% bio czy eco), nie dodajemy do nich żadnych sztucznych aromatów, barwników lub chemicznych konserwantów. Jeżeli wiecie jak jeść zdrowo i w sposób zbilansowany – możecie i powinniście stosować te same zasady w stosunku do Waszych pupili. Wszystkie żywe stworzenia zasługują na prawdziwe i odżywcze (zdrowe!) jedzenie. One też chcą zdrowo jeść.

Myślę, że moja kudłata rodzinka zasługuje na lepsze odżywianie niż to, co proponują obecnie producenci komercyjni.

Jeżeli dokonujesz zakupu po raz pierwszy, sugerujemy zakup mniejszych ilości produktów, na próbę. Nasze zwierzęta mają przecież różne gusta (zwłaszcza koty, których gust kulinarny i nawyki żywieniowe nierzadko trudno jest rozgryźć).

Życzymy smacznego

 

 

Testerzy naszej karmy

 

 PsieKocie Łakocie dokłada wszelkich starań w celu identyfikacji składników, które mogą powodować reakcje alergiczne u zwierząt. Jednak w związku z liczbą różnych oferowanych przez nas produktów, jak również liczbą produktów i składników wykorzystywanych przez nas w codziennej produkcji (włącznie z produktami pochodzącymi od naszych dostawców), nie można zagwarantować, że każdy alergen zostanie zidentyfikowany lub oznaczony lub też wyeliminowany. Klienci, którzy mają wiedzę o szczególnych alergiach swoich zwierząt muszą być świadomi powyższego ryzyka.

PsieKocie Łakocie nie bierze na siebie jakiejkolwiek odpowiedzialności za negatywne reakcje na konsumowane przez zwierzęta produkty ani też za przedmioty, z którymi mogą wejść w kontakt podczas jedzenia produktów PsieKocie Łakocie. Zawartość strony internetowej PsieKocie Łakocie, włącznie z tekstem, zdjęciami, plikami video i graficznymi oraz jakimikolwiek informacji lub danymi publikowanymi za jej pośrednictwem, służy wyłącznie celom informacyjnym.

PsieKocie Łakocie nie składa żadnych oświadczeń lub gwarancji co do poprawności i kompletności całej publikowanej na stronie PsieKocie Łakocie zawartości, zgodnie ze wskazaniami zawartymi w poprzednim zdaniu. Zawartość publikowana na stronie nie stanowi substytutu profesjonalnej porady lekarza weterynarii ani też diagnozy lub terapii. Zawsze należy konsultować się z profesjonalnym lekarzem weterynarii lub dietetykiem zwierząt w zakresie jakichkolwiek pytań dotyczących stanu zdrowia zwierzęcia i jego diety.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl